Kurumsal

Şirket Profili

  • 1998 yılında gaziantepte değerli büyüğümüz talip inci öncülüğünde kurulan İNCİ NAKLİYAT yurdun çeşitli bölgelerine 12 yıl hizmet verdikten sonra bu sürece 2010 yılında oğulları İbrahim Halil İNCİ ve Mehmet Fatih İnci’yi de dahil ederek aile şirketi olma yolunda büyümeyi hedeflemiştir. 2015 yılında Firmamızın ismi EZGİN LOJİSTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Olarak değiştirilmiş, günün yeniliklerine uyum sağlayarak ve gücüne güç katarak günümüze kadar faaliyetlerini sürdürmüştür.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tespit etmek, algılamak ve yerine getirerek “yüzde yüz müşteri memnuniyeti” sağlamak, Maliyet, süre ve kalite açısından müşteriyi memnun edebilmek, operasyon bazında müşteri şikâyetlerini minimum seviyeye indirebilmek,Hizmet bazında sektörde “güvenilir” firma olarak algılanmayı sağlamak, Müşterilerimize en kârlı ve en iyi hizmeti verebilmek için personelimizin gelişimlerini destekleyici eğitimleri sürekli kılmak,

Yılın belirli zamanlarında iç tetkik planlamak ve sonuçlarına göre düzenleyici ve önleyici stratejik uygulamalar yapmak,

ISO 9001:2008 standartlarına uygun kalite sistemi yönetmek ve bu sistemi sürekli iyileştirmek,

ISO 9001:2008 kalite belgesi olan tedarikçilerin sayısını arttırmak, Hizmetlerimizi, tüm mevzuat ve yasalara uygun olarak gerçekleştirmek.

Vizyonumuz

Yurt içi Taşımacılık ve Lojistik sektöründe, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sürekli kendini geliştiren, çevreye duyarlı, özgün, güvenilir çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

EZGİN LOJİSTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak sunduğumuz entegre lojistik hizmetlerimizle, müşterilerimizin küresel ticaret faaliyetlerinde en kritik çözüm ortağıyız.Müşteri memnuniyeti için sürekli süreçlerini iyileştiren, toplam kaliteyi ön planda tutan, yaratıcı çözüm önerileriyle inisiyatif kullanabilen genç ve dinamik çalışanlarıyla sektörün önde gelen ve güvenilir markasıyız.

Değerlerimiz

  • Bütünlük: Etik ilkelere uyum, güvenilirliğimizin en temel unsurunu oluşturur.Yaptığımız işe, müşterilerimize ve birbirimize karşı saygı ve güven

  • Çözüm Odaklılık: Müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü zamana karşı yarışarak sunarız

  • Esneklik ve Yaratıcılık: Problemleri çözerken inisiyatif alır, sonuca en kolay yoldan gitmeye çalşırız.

  • Gelişim Odaklılık: Global gelişmeler ve sektörün dinamiklerine karşı sürekli kendimizi daha da iyiye doğru geliştiririz.

  • Çalışana Değerk: Kurumsal başarımızın özünde çalışanlarımızın gayreti ve başarısı yatar.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

EZGİN LOJİSTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemiştir. Siz değerli müşterilerimize, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak adına, sizlerden gelen her türlü bildirimi kayıt altına alıyor ve inceliyoruz. Değerli müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimlerini karşılamak, değerli müşterilerimizden, iş ortaklarımızdan ve şirket içi ekip arkadaşlarımızdan aldığımız geri bildirimler ile kendimizi geliştiriyoruz.

Hedeflerimiz

İhtiyaca yönelik belirlenen hizmet çeşidi ile müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli hizmet vermek ve hedeflerine ulaşmalarını sağlamak.

Müşterimizin beklenti ve şikayetlerini yönetmek, müşterilerimize hızlı ve etkin çözümler sunmak, memnuniyetlerinin sürekliliğini garanti altına almak, memnuniyet oranını arttırmak.

Tedarikçilerimizi ve performanslarını yönetmek, sürekli gelişimi sağlamak ve izlemek.

Çalışanlarımızın eğitim yoluyla mesleki bilgi, beceri düzeylerini yükseltmek ve sektöründe işinin lideri olmasına destek olmak, çalışan memnuniyetini sağlamak.

Kalite ve Bilgi Güvenliği sistemlerinin kurallarına uymak, süreçlerimizi analiz etmek ve sürekli iyileştirmek.

Kalite Bilgi Güvenliği politikasının uygulanmasını sağlamak ve kontrollerini yapmak. Güvenlik ihlallerinde gerekli yatırımları yönetim olarak desteklemek.

Risklerin gizlilik, bütünlük ve erişebilirlik olarak 3 ana güvenlik kuralına uygun şekilde değerlendirilmesini ve iyileştirilmesini desteklemek.

Şeffaflık ilkesi doğrultusunda, etik kuralları önemseyen, yasal mevzuata uyan bir firma olmak.

Topluma ve çevreye duyarlı olmak.

Sosyal sorumluluk projelerine destek verip, projelerde yer almak.

Belgelerimiz